DroneDeploy – آینده اینجاست – کنفرانس خبری DroneDeploy

  • وبلاگ
  • DroneDeploy – آینده اینجاست – کنفرانس خبری DroneDeploy
DroneDeploy - آینده اینجاست - کنفرانس خبری DroneDeploy - آدلان پایا

در کنفرانس این هفته مجموعه ی DroneDeploy ، مایک وین (Mike Winn) ، بنیانگذار DroneDeploy ، گفت که با وجود چالش های سال 2020 ، آینده نقشه برداری هوایی با پهپاد ها و جامعه پهپادی ، اینجا است.

کنفرانس خبری DroneDeploy

در ابتدای سخنرانی ، وین با استفاده از صنعت ساخت و ساز به عنوان نمونه ، نمای جذابی از محل کار آینده ارائه داد. وین گفت: “تقریباً هر صنعت به نوعی ساخت و ساز دارد.”

“… از بسیاری از جهات ، آن مکان های ساختمانی آینده یکسان به نظر می رسند: زمین به رنگ قرمز ، بتن به رنگ خاکستری ، ماشین آلات به رنگ زرد. اما چیزی که متفاوت خواهد بود نیروی کار است. نیروی کار با تعداد بیشتری از پهپاد ها خواهد یافت. “

وین و شرکت او در حال پیشرفت فراتر از درک فعلی “پهپاد ها” هستند تا زمینه های شغلی آینده را تقویت کنند. وین گفت: “مطمئناً پهپاد هایی که در هوا پرواز می کنند داده هایی را جمع آوری می کنند و این داده ها واقعاً دموکراتیک می شوند و هر شخصی در محل کار به این داده ها دسترسی خواهد داشت.”

بنیانگذاران DroneDeploy شرکتی را ایجاد کرده اند که ایده در دسترس قرار دادن داده های دقیق و دیجیتالی برای همه را می تواند به طور کامل تغییر دهد. در سخنرانی وین در کنفرانس DroneDeploy ، واضح است که این شرکت اکنون به فکر فراتر از فتوگرامتری و نقشه برداری هوایی است تا داده ها را از هر جنبه بدست آورد. وی گفت: “پهپاد ها نه تنها پرواز خواهند کرد بلکه برخی رانندگی خواهند کرد و برخی دیگر نیز پیاده روی خواهند کرد.”
“همچنین گفت آنها نه فقط در فضای باز ، بلکه در داخل خانه کار خواهند کرد. آنها قادر خواهند بود نسخه های دیجیتالی کل ساختارها را ، در داخل و خارج ایجاد کنند و با نسل بعدی فتوگرامتری ، واقعیت تقریباً به طور کامل ثبت می شود. “

نسخه ی نرم افزار DroneDeploy منتشر شده در ماه اکتبر در کنفرانس DroneDeploy اعلام شد ، نشان می دهد که این شرکت این ایده ها را با ویژگی های جدیدی اجرا می کند که فراتر از داده های پهپاد ها است. برخی از این ویژگی ها – مانند 360 درجه Virtual Walkthrough جدید ، در نسه ی بتا مفید هستند ، اما قابلیت هایی را برای اجرای گسترده ربات های زمینی در آینده تنظیم می کنند. “به طور واقعی به مجموعه ی سایت خود سفر کنید تا از داخل و خارج دید کاملی داشته باشید ، تا پیشرفت سایت را بررسی ، تأیید و درک کنید. آنچه شما نیاز دارید یک دوربین 360 است ، سپس به سادگی در سایت خود قدم بزنید و فیلم را در DroneDeploy بارگذاری کنید تا بازسازی دیجیتالی مسیر خود را مشاهده کنید. “

سایر ویژگی های عمود پرواز ها ، تجزیه و تحلیل ارتفاع و کنترل پرواز بیشتر را ارائه می دهند. این ویژگی ها نه تنها چشم به راه ابزارهای جدید رباتیک هستند ، بلکه در حال راه اندازی بستر DroneDeploy هستند تا یک راه حل کامل باشد: روشی که می تواند داده ها را از منابع مختلف دریافت کند و نمای دیجیتالی کاملی از یک محل کار را از یک مکان ارائه دهد. این یک مسیر دقیق توسعه است که به پیشرفت بی تردید DroneDeploy در جهت رسیدن به هدف خود با یک دکمه ، ادامه می دهد.

ممنون 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *