DJI کوادکوپتر FPV را با آپشن خلبانی با یک دست ارائه کرد!

DJI کوادکوپتر FPV را با آپشن خلبانی با یک دست ارائه کرد! - آدلان پایا

شرکت دی جی ای، غول سازنده ی پهپاد های غیر نظامی، با انتشار کوادکوپتر DJI FPV در رده بندی جدیدی بین شرکت های پهپادی قرار گرفت.

طبق یک نسخه سازمانی ، مدل جدید ترکیبی از:

  • “نمای اول شخص و عملکرد پرسرعت پهپاد مسابقه ای
  • دوربین سینمایی.
  • فناوری ایمن انتقال دیتای DJI
  • یک کنترل کننده حرکتی اختیاری و یک دست که به خلبانان اجازه می دهد کوادکوپتر را فقط با حرکات یک دست کنترل کنید.”

کوادکوپتر DJI FPV

Ferdinand Wolf (مدیر خلاق دی جی ای اروپا):” DJI FPV ترکیبی از بهترین فناوری موجود برای یک پهپاد است که هیچ مثلی ندارد. این کوادکوپتر می تواند مانند یک کواد ریس پرواز کند، مانند پهپاد های قدیمی در هوا معلق باشد، مانند سایر کوادکوپترهای FPV شتاب بگیرد و سریعتر از همه متوقف شود. کوادکوپتر DJI FPV به شما اجازه می دهد هیجان مطلق پرواز را تجربه کنید.”

سیستم جدید FPV به خلبانان این امکان را می دهد تا به لطف O3، سومین تکرار فناوری OcuSync اختصاصی DJI که می تواند با کمک تثبیت کننده تصویر الکترونیکی RockSteady، فیلم 4K را با سرعت 60 فریم بر ثانیه ضبط کند، از منظر پهپاد ها در وضوح بالا با تأخیر کم مشاهده کنند.

موتورهای تازه طراحی شده با حداکثر سرعت 140 کیلومتر بر ساعت و حداکثر شتاب 0 تا 100 کیلومتر بر ساعت در عرض دو ثانیه تجربه مسابقه را برای کاربران کوادکوپتر DJI FPV به ارمغان می آورد.

DJI کوادکوپتر FPV را با آپشن خلبانی با یک دست ارائه کرد! - آدلان پایا - 1

حالت های پرواز

DJI FPV دارای سه حالت پرواز است:

  • Normal Mode – حالت عادی (N): در حین کار با حالت N، کوادکوپتر DJI FPV مانند سایر پهپاد های DJI کار می کند و با استفاده از GPS ویا سیستم های موقعیت یابی بصری (VPS) در پایین پهپاد، در محل معلق می ماند. قابل دسترسی ترین حالت پرواز، حالت N اجازه می دهد تا سنسورهای تشخیص موانع در جلو فعال شوند تا هنگام نزدیک شدن موانع هشدار داده و سرعت کند شوند. خلبانان وظیفه دارند با مانور پهپادی از هرگونه مانع شناسایی شده بدون برخورد عبور کنند.
  • Manual Mode – حالت دستی (M): اوپراتور ها می توانند کنترل کامل پهپاد را با حالت M، که برای کاربران با تجربه تر طراحی شده است، در اختیار بگیرند. در حالت M، تمام حسگرها و ویژگی های موقعیت یابی بصری غیرفعال هستند.
  • Sport Mode – حالت Sport (S): ترکیبی جدید از حالت M و N است. حالت S برخی از قابلیت های حرکت دینامیکی را دارد (حالت M) همراه با برخی از ویژگی های اصلی ایمنی (حالت N) ارائه می شود. حالت S، حالت میانی بین سه حالت است و برای ایجاد خلبانان در حال یادگیری پرواز FPV فضای بیشتری برای کشف مهارت های خود ایجاد کرده است.
DJI کوادکوپتر FPV را با آپشن خلبانی با یک دست ارائه کرد! - آدلان پایا - 2

گزینه های مشاهده

  • High-Quality Mode (حالت با کیفیت بالا): جهان را با وضوح 1440x810p با 60 فریم بر ثانیه با میدان دید گسترده تر 142 درجه (FOV) یا 50 فریم بر ثانیه با 150 درجه FOV مشاهده کنید. در این حالت ، تأخیر به اندازه 40 ms میلی ثانیه است.
  • Low-Latency Mode (حالت کم تأخیر): در این حالت، خلبانان نرخ فریم بالا را فعال می کنند تا با نگاهی سینمایی تر، تأخیر سیگنال را تا 28 ≤ میلی ثانیه کاهش دهند. وضوح تصویر 1440 × 810p و فریم ریت 120 فریم بر ثانیه با 142 درجه FOV یا 100 فریم بر ثانیه و150 درجه FOV است.
  • Audience Mode (حالت مخاطب): دیدگاه خلبان را با حالت مخاطب به اشتراک بگذارید، که حداکثر هشت مجموعه عینک اضافی را به دید خلبان متصل می کند، بنابراین حتی تماشاگران می توانند پرواز را تجربه کنند.

کوادکوپتر DJI FPV Combo استاندارد شامل پهپاد، کنترل از راه دور، FPV Goggles V2، تمام کابل های مورد نیاز و یک باتری با قیمت 1299 دلار است.

3.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *