30 نکته و ترفند پرواز از اپراتورهای Pro Drone در مدت 30 دقیقه بیاموزید !

  • وبلاگ
  • 30 نکته و ترفند پرواز از اپراتورهای Pro Drone در مدت 30 دقیقه بیاموزید !
30 نکته و ترفند پرواز از اپراتورهای Pro Drone در مدت 30 دقیقه بیاموزید ! - آدلان پایا

صنعت پهپاد ها هر روزه در حال رشد و پیشرفت است و برنامه های سازمانی آنها به سرعت در حال گسترش است. کارمندان صنایع مختلف با اضافه کردن پهپاد ها به مجموعه ابزارهای خود ، به کمک آنها کارهای خود را با خیال راحت و بازدهی بالاتری انجام دهند. پرواز پهپاد ها به طور مداوم آسان تر و خودکارتر می شوند ، اما اجرای یک برنامه موفقیت آمیز برای موفقیت شرکت ها فقط پرواز با پهپاد ها است. شرکت هایی که سعی در به دست آوردن بهترین داده ها از برنامه خود دارند می توانند از آنچه خلبانان پهپاد های حرفه ای تر آموخته اند بهره مند شوند و هفته آینده Skyward وبینار 30 دقیقه با سرمایه گذاران انجام خواهد شد.

30 نکته و ترفند پرواز پهپاد ها

اسرار عملیات میدانی: نکات حرفه ای از Enterprise Drone Pilots پنجشنبه ، 29 اکتبر ، ساعت 9:30 شب تهران برگزار می شود.
وبینار سی دقیقه ای رایگان 30 نکته و ترفند پرواز پهپاد را از مشتریان Skyward ارائه می دهد: بهترین شیوه هایی که اپراتورهای پهپاد ها در حین عملیات میدانی استفاده می کنند.

Skyward می گوید: “از لیست های غیر منتظره پیش از پرواز گرفته تا بهترین روش های پس از پردازش – ما تجربه های بدست امده شده از خلبانان با تجربه ی پهپاد ها را به اشتراک خواهیم گذاشت.”

موضوعات تحت پوشش شامل موارد زیر خواهد بود:

  • موارد ضروری کیت ops
  • مواردی را که ممکن است از دست ندهید لیست کنید
  • بهترین شیوه های مدیریت ناوگان
  • گردش کار برای عملکرد پیشرفته

پلت فرم عملیات پهپاد های Skyward به منظور فعال کردن برنامه های سازمانی طراحی شده است: و مشتریان آنها با موفقیت سرمایه گذاری خود را در UAS بهینه می کنند. خواه شغل شما تازه شروع یک برنامه پهپادی باشد ، یا عملیات موجود را گسترش دهد ، شما می خواهید از بهترین اپراتورهای پهپادی به بهترین اطلاعات دسترسی داشته باشید. اگر در حال حاضر یک خلبان حرفه ای هستید ، از شنیدن بهترین روش های اپراتورهای دیگر بهره مند خواهید شد.

اسرار عملیات میدانی: نکات حرفه ای از Enterprise Drone Pilots پنجشنبه ، 29 اکتبر ، ساعت 9:30 شب تهران برگزار می شود.
برای ثبت نام اینجا کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *