کواد کوپتر 3 اینچی فوق سبک به همراه گوپرو

کواد کوپتر 3 اینچی فوق سبک به همراه گوپرو - آدلان پایا

من همیشه یک کوادکوپتر میکرو می خواستم که بتواند دوربین گوپرو (بدون کیس) را حمل کند، بنابراین یک کواد کوپتر FPV فوق العاده سبک 3 اینچی را برای این کار انتخاب کردم. وزن کل آن فقط 135 گرم است و با 20% تراتل از روی زمین بلند می شود. این دستگاه کاملا بی سروصدا است و مردم حتی متوجه نمی شوند که من در نزدیکی آن ها پرواز می کنم تا وقتی که کواد رو به روی صورت آنها باشد!

همچنین بررسی کنید: FPV در ربات های پرنده

برای مقایسه ، GoPro Hero 8 دارای وزن 117 گرم است!

کواد کوپتر 3 اینچی فوق سبک به همراه گوپرو - آدلان پایا - 1

کواد کوپتر 3 اینچی فوق سبک به همراه گوپرو

برای این کار به یک تبدیل ساده نیاز بود.

پهپادی که من استفاده می کنم NamelessRC Powerstick است. این یک کواد 3 اینچی است که با باتری لیتیوم پلیمر 3 سل کار می کند و وزن آن فقط 65 گرم است! این یک کوادکوپتر FPV بسیار آرام با نسبت قدرت به وزن بسیار بالا فقط یک نامزد مناسب برای حمل GoPro است 🙂

کل این دستگاه بسیار سبک است ، حتی در هنگام کرش کردن صدمه ی زیادی به GoPro بدون قاب ما وارد نمی کند. و من در پرواز در مکان های شلوغ بسیار راحت ترم ، چرا که بسیار کم سروصدا و کوچک است ، به سختی می توانید از 50 متر دورتر صدای آن را بشنوید.

نمی خواهم بگویم “این کواد مثل یک کواد 5 اینچ پرواز می کند”، که اینطور نیست. اما قدرت زیادی دارد و می توانید همان حرکات نمایشی و آکروباتیکی که با کواد کوپتر 5 اینچ اجرا می کنید با این پرنده به نمایش بگذارید.

کواد کوپتر 3 اینچی فوق سبک به همراه گوپرو - آدلان پایا - 3

من برای این پروژه از GoPro Hero 8 (بدون قاب) استفاده کردم زیرا دارای استابلایزر Hypersmooth 2.0 است. GoPro 6 با Reelsteady خوب کار می کند ، اما من قصد ندارم کار جدی با فیلم های این کوادکوپتر انجام بدهم ، بنابراین Hypersmooth عملکرد خوبی برای من خواهد داشت و من می توانم از فیلم های فیلتر شده ی مستقیم دوربین استفاده کنم.

کواد کوپتر 3 اینچی فوق سبک به همراه گوپرو - آدلان پایا - 4

این دستگاه با باتری 3 سل 450mAh ، حدود 3 الی 4 دقیقه تایم پرواز می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *