آیا پهپاد ها توانایی ضبط صدا را دارند؟

آیا پهپاد ها توانایی ضبط صدا را دارند؟ - آدلان پایا

در حال حاظر، ممکن است پهپاد ها تجهیزات ضبط صدا را نداشته باشند. اما دلیل اصلی این است که حتی اگر میکروفون داشته باشند ، به احتمال زیاد صدای خود پرنده به شما این اجازه را نمی دهد که صدا را به خوبی ضبط کنید. اما …

چه اتفاقی می افتد که می تواند تغییر کند؟

ضبط صدا پهپاد ها

آیا پهپاد ها بیشتر به یک ابزار اصلی برای فیلمبرداری تبدیل می شوند ، آیا آنها می توانند از میکروفون استفاده کنند تا صدای مکان هایی را که پرواز می کنند ضبط کند؟ متأسفانه ، پهپاد ها فعلا صدا های خوبی ضبط نمی کنند تا زمانی که مشخص شود.
با این وجود ، سخت است باور کنیم که در بخی ویدئو های گرفته شده با پهپاد ها، صدا ها مربوط به همان ویدئو باشد و توسط پهپاد برداشت شده باشد.

صدا به ایجاد تصویر کمک می کند

به نوعی ، وقتی یک تصویری شگفت انگیز یا منحصر به فرد می بینیم ، به سمت آن جذب می شویم. توجه ما به تصاویری زیبا با صدایی کاملاً طبیعی است. این تقریباً مانند وقتی است که شما فیلمی را تماشا می کنید و توجه شما به داستان است. چیزی علاقه شما را جلب می کند تا شما را به دیدن وادارد.

نکته مهم این است که ، وقتی این چیزهای جالب و جدید را تماشا می کنید ، همیشه تصور نمی کنید که افکت های صوتی در مرحله پس از تولید اضافه می شوند. به طور معمول ویدئو بدون صدا خواهد بود و یا صدای موتورهای پهپاد را می شنوید.

از کجا می توانم یک راه حل برای صوت پیدا کنم؟

به روشی عجیب و غریب ، ممکن است تماشای یک فیلم بدون صدا توجه همه را به خود جلب نکند. اما از کجا می توانید صداهای خوبی را برای افزودن به تصاویر دریافتی از پهپاد خود پیدا کنید؟
خوشبختانه مجموعه ای از منابع (که در زیر ذکر شده است) وجود دارد که می تواند به خلبانان کمک کند. صدا یک لایه اضافی است که هرکسی می تواند به ویدیوی خود اضافه کند.

برای محیط طبیعی ، Simply Sounds ، Artlist SFX ، Freesound و Epidemic SFX چند مورد برای بررسی است. این منابع می توانند محیط و همچنین جلوه های صوتی مانند whooshes ، bass و موارد دیگر را برای شما فراهم می کنند.

چه چیز برای شما بهتر است؟

می خواهید فیلم شما چگونه باشد؟
ما به عنوان خلبان ، معمولاً بر روی گرفتن عکس های زیبایی تمرکز می کنیم. حتی بعضی اوقات ما حتی صدا را در یک مکان در نظر نمی گیریم. اگر این کار را انجام دهیم ، میکروفون را روی خود پهپاد قرار می دهیم تا این صداها را ضبط کنند؟

گاهی اوقات یافتن منابعی که متناسب با کار شما باشد آسان است. وب سایت های زیادی وجود دارند که افکت های صوتی و صداهای فراوانی را ارائه می دهند. برخی از منابع چنان آزادی را به شما می دهند که می توانید ساعت ها به جستجوی یک ترک صوتی بپردازید که کاملاً مناسب کلیپ شما باشد.

تعدادی از این وب سایت ها رایگان هستند ، بعضی از آنها دارای اشتراک ماهانه هستند و برخی دیگر برای هر افکت و صدا هزینه ی ناچیزی را دریافت می کنند. برخی از آنها به آهنگ های بارگیری در اینترنت نیاز دارند در حالی که برخی دیگر می توانید آنها را مستقیم در هارد دیسک خود بارگیری کنید.

مطمئناً این موارد قابل تأمل است زیرا نکته اصلی در اینجا یافتن موارد مناسب برای شما است تا بتوانید صداهای واقعی را به ویدیوی خود اضافه کنید و ویدئو ی شما روح و جان بگیرد.


نتیجه گیری

برخی از سایت ها را بررسی کنید ، قیمت و کیفیت صدای آنها را بررسی کنید. با این حال شما قرار است بهترین ویدئو را با بهترین صدای ممکن انتشار دهید و به کار خود ارزش دهید. پس باید وقت بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند *